Naše služby

NÁVRH ZÁHRADY

Na návrh či realizáciu záhrady sa pri stavbe domu často nemyslí, stavba vyčerpá rodinný rozpočet alebo si veríme, že to zvládneme aj bez odborníka. Vyrazíte do obchodného či záhradného centra a kúpite to čo sa Vám páči, čo práve kvitne a zasadíte. Je to predsa Vaša záhrada.

Pritom je ale dôležité si najprv rozhodnúť ako má záhrada vyzerať v budúcnosti: bude v nej behať pes, budete v nej grilovať s priateľmi alebo s celou firmou, mal by v nej byť priestor pre hrajúce sa deti alebo v nej chcete dopestovať základné potraviny?

Ako to vyzerá za plotom alebo hranicou pozemku: je tam dom, susedova dielňa či záhrada, potok, futbalové ihrisko, železnica? Chcete v nej tráviť čas na jar, cez leto na jeseň či aj v zime?

Chceli by ste priestornú a vzdušnú či skôr intímnu, modernú či prirodzenú, v japonskom štýle či s anglickým trávnikom? Budete oddychovať aktívne s lopatkou či sedieť s pohárom vína?

Prezraďte nám svoje predstavy a plány, my urobíme prieskum na mieste a vypracujeme návrhy na realizáciu. Doporučíme členenie, poradíme s výberom rastlín ich rozmiestnením a hustotou ich osadenia tak aby vytvorili bariéru či tieň.

Pomôžeme vybrať rastliny tak, aby ste sa mohli tešiť zo zakvitnutej záhrady počas veľkej časti roka. Prekonzultujeme a ujasníme detaily a po odsúhlasení finálneho projektu sa pustíme do práce.

Ak s plánovaním začnete dosť skoro, ušetríme Vám aj starosti ktoré môžu vzniknúť na úradoch, poradíme s povoleniami a žiadosťami tak, aby ste ich mohli vybaviť vopred a niektoré práce sa tak stihnú zároveň so stavbou domu (altánok, bazén, plot, závlaha atď.).

Vďaka našim službám záhrada získa charakter a vzhľad. Atraktívna záhrada je dnes dostupná pre každého.

Vytvorilo Monetico.sk - Best marketing strategy